Česky
Jusda O JUSDA Novinky JUSDA bere ohled na životní prostředí

JUSDA bere ohled na životní prostředí

V rámci společnosti JUSDA si uvědomujeme potřebu zachovat životní prostředí, a proto se snažíme spolupracovat s našimi partnery na zajištění úspory energie a snížení naší uhlíkové stopy.

Nyní se soustředíme na naše sklady, neboť sklady jsou svojí podstatou, co se týče spotřeby energie a tepelné izolace, neefektivní budovy. S našimi pronajímateli pracujeme na zvýšení Energetického certifikátu u každé budovy z třídy C na třídu B.

Prvním krokem na této cestě je nahrazení zářivkových svítidel LED osvětlením.

Přináší to nejen nižší náklady na osvětlení (asi o 80%), ale taktéž další výhody jako:

Zářivkové osvětlení má obvykle prodlevu při zapnutí a vypnutí, zatímco se LED osvětlení zapíná a vypíná bez prodlevy. Taktéž využíváme detekci pohybu a denního světla v jednotlivých zónách, což umožňuje další úspory energie.

Nyní máme osvětlení LED instalované ve všech našich skladech a již nyní pociťujeme výhody, které se projevují nižšími účty za energii a snížením emise skleníkových plynů.

Dále se zaměříme na ostatní druhy energie, které používáme a způsoby, jak zvýšit tepelnou izolaci našich skladů.

Mohlo by vás zajímat

18. 9. 2018

Přeprava letadel na výstavu do Číny

Na základě opakované spolupráce se zahraniční kanceláří agentury CzechTrade ve městě Chengdu, provincii Sichuan jsme i v minulém roce 2017 pomohli zajistit přepravu ultralehkého letadla a kokpitu...
23. 3. 2018

JUSDA používá Office 365

V naší společnosti JUSDA Europe již také používáme Office 365. V tomto moderním cloudovém prostředí se naše práce stala efektivnější. Nyní můžeme pracovat globálně, bez problémů přistupovat k datům...
31. 1. 2018

JUSDA Europe spouští nový web

GLOBAL LOGISTICS SOLUTIONS se v březnu 2017 změnila na JUSDA Europe. Od transformace nová společnost pracuje na své identitě.

Zajímá vás víc? Přečtěte si insights a novinky:

Získejte nabídku

Vyplňte tento formulář a my se vám obratem ozveme.

JUSDA © 2018 JUSDA Europe. Vytvořeno v Beneš & Michl