Česky
Jusda O JUSDA Novinky JUSDA používá Office 365

JUSDA používá Office 365

V naší společnosti JUSDA Europe již také používáme Office 365. V tomto moderním cloudovém prostředí se naše práce stala efektivnější. Nyní můžeme pracovat globálně, bez problémů přistupovat k datům odkudkoliv chceme a kdykoliv chceme. Pracujeme vždy s aktuálními informacemi, a snadno je sdílíme se svými kolegy i obchodními partnery. Přechod na Office 365 byl pro nás informačním vstupem do 21. století. Při této příležitosti bychom rádi poděkovali společnosti SoftwareOne, která nám při implementaci pomáhala. 

 

 

Mohlo by vás zajímat

18. 9. 2018

Přeprava letadel na výstavu do Číny

Na základě opakované spolupráce se zahraniční kanceláří agentury CzechTrade ve městě Chengdu, provincii Sichuan jsme i v minulém roce 2017 pomohli zajistit přepravu ultralehkého letadla a kokpitu...
1. 2. 2018

JUSDA bere ohled na životní prostředí

V rámci společnosti JUSDA si uvědomujeme potřebu zachovat životní prostředí, a proto se snažíme spolupracovat s našimi partnery na zajištění úspory energie a snížení naší uhlíkové stopy.
31. 1. 2018

JUSDA Europe spouští nový web

GLOBAL LOGISTICS SOLUTIONS se v březnu 2017 změnila na JUSDA Europe. Od transformace nová společnost pracuje na své identitě.

Zajímá vás víc? Přečtěte si insights a novinky:

Získejte nabídku

Vyplňte tento formulář a my se vám obratem ozveme.

JUSDA © 2018 JUSDA Europe. Vytvořeno v Beneš & Michl