• Česky
  • English
  • Netherlands
JUSDA Team Up With Us Specialista celního oddělení (m/ž)

Specialista celního oddělení (m/ž)

Co budete dělat:

  • Koordinaci celních procesů - to zahrnuje komunikaci s celními úřady, zavádění celních procedur, monitoring legislativy EU a další

  • Kontrolu správnosti fakturací

  • Podporu a spolupráci s ostatními odděleními

  • Pravidelný reporting

Co od vás očekáváme:

  • Pokročilá znalost AJ

  • Znalost MS Office (Outlook, Excel)

  • Analytické a logické myšlení

  • Týmovost, samostatnost, komunikativnost

Co vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené

  • Min. 6 000 Kč ročně na penzijní připojištění

  • 3 000 Kč ročně na benefity dle vlastní volby

  • Výhodné mobilní tarify pro vás i vaše blízké

  • Možnost dalšího vzdělávání

Are you interested? Join us!

To apply for this position, please send your CV to 1 or apply this form.

1
1
1
1
Drop files here or click to upload

Get your quote

Fill in this form and we will contact you asap.