Česky
Jusda Insights Navažte chytrá partnerství

Navažte chytrá partnerství

JUSDA Europe poskytuje kompletní logistické a přepravní služby včetně integrovaných T&L řešení. Jsme flexibilní partneři vyškolení k řešení individuálních problémů zákazníků, kterým pomáháme plnit jejich obchodní cíle.

Naše síla jsou naši lidé.

Zaměstnáváme zkušené specialisty, kteří jsou odhodlaní najít optimální řešení s přidanou hodnotou. Věříme, že naše síla je v našich lidech, jen tak dokážeme svým zákazníkům poskytnout ta nejlepší řešení. A zároveň platí, že každý zákazník je pro nás ten klíčový.

Jsme tu, abychom vyřešili jakýkoliv úkol, velký nebo malý, kterým nás naši klienti pověří. Každý problém má své řešení. Dokonce i když se zdá, že řešení neexistuje, najdeme ho pro vás.

Šetříme váš čas - naši odborníci s vámi komunikují po celou dobu trvání projektu, což umožňuje přenos a skvělé pochopení nastavených postupů, prevenci vzniku nedorozumění a rychlé fungování procesů.

Kritické situace volají po kreativních řešeních.

„Naše týmy mají zkušenosti s komplexními dodavatelskými řetězci určenými pro náročné zákazníky z velmi dynamických odvětví. Naší silnou stránkou se postupem času stal krizový management, neboť jsme podporovali naše klienty v mnoha krizích a potížích. Problém zmapujeme, nastavíme proveditelný plán a situaci stabilizujeme během několika hodin. Jako globálně působící společnost nezaspíme, jakékoliv časové pásmo je naše časové pásmo,“ říká Lukáš Škodrna, Supply Chain a Excellence Delivery Manager.

Jak chytří s námi můžete být?

Kromě svých zaměstnanců, portfolia řešení a flexibilní podpory klientů si vážíme i svých propracovaných informačních systémů, které zabezpečují hladký a bezchybný provoz. Vyvinuli jsme soubor unikátních softwarových nástrojů, které přinášejí úspory času a nákladů spolu s hladkým výkonem služeb s vysokou přidanou hodnotou, jako je přepracování, výběr objednávek nebo JIS/JIT. Více o našich řešeních WMS, TMS, SCT naleznete v souvisejícím článku ZDE.

Řešení navrhujeme nezávisle a na míru.

Nemusíme "ohýbat" návrhy dodavatelského řetězce našich zákazníků tak, aby odpovídaly našemu hardwaru. Společnost JUSDA Europe nevlastní ani neprovozuje žádná velká T&L zařízení s výjimkou okamžitě dostupných skladů. Řešení navrhovaná našimi experty nemají žádná omezení, která by naše zákazníky tlačila do zbytečných vícenákladů. Vždy se snažíme maximálně pochopit všechny okolnosti klientova podnikání, abychom rozuměli nejenom existujícím a často urgentním potřebám, ale abychom zároveň dokázali poradit, kam se bude trh vyvíjet a jeké jsou trendy v otázkách dodavatelského řetězce,“ shrnuje Miroslav Zajac, Business Development Manager.

Jsme dost velcí, abychom poskytovali perfektní služby, a stále dost malí, abychom je poskytovali rychle.“

Diskuze

Zajímá vás víc? Přečtěte si insights a novinky:

Získejte nabídku

Vyplňte tento formulář a my se vám obratem ozveme.

JUSDA © 2019 JUSDA Europe. Vytvořeno v Beneš & Michl