Česky
Jusda Insights T&L systémy hýbou naším světem

T&L systémy hýbou naším světem

Věříme, že customizovaná systémová řešení jsou klíčovým nástrojem, jak zajistit a zaručit nejpřesnější a nejflexibilnější řešení, která umí reagovat na změny. Naše WMS, TMS nebo SCT přesouvají produkty po celém světě.

Sofistikované a customizovatelné systémy jsou srdcem a nutností celého T&L průmyslu. V rámci našich více jak 17letých zkušeností se službami pro zákazníky, kteří se orientovali na nízkou marži a tím pádem i vysoké objemy, úsporu času a peněz, jsme vyvinuli systémy zaměřené na customizaci, ulehčení a zajištění plynulého toku systémových a procesních operací. Společnost JUSDA Europe pomáhá zákazníkům ve velice náročných průmyslových odvětvích. Jsme zde, abychom podpořili jejich tisícovou sériovou výrobu doručením jejich výrobků do tří dnů od objednávky. Proto existuje obrovský tlak na customizaci, rychlost, přesnost a nejvyšší úroveň pružnosti a adaptabilitu na změny.

Abychom zlepšovali své služby, neustále aktualizujeme systémy v těsné vazbě se svými zákazníky. Na počátku jsou funkční systémy založeny na customizovaném na míru navrženém řešení a v souladu se základními potřebami zákazníkova podnikání. V následujících krocích a týdnech vyvíjíme vlastnosti vyšší úrovně zahrnující automatizované a sofistikovanější funkce používané ve WMS (Warehouse Management System), TMS (Transport Management System). Experti v JUSDA vyvinuli také SCT (Supplier Collaboration Tool), který spojuje oba předchozí systémy a ukazuje v reálném čase přehledy výkonu celého dodavatelského řetězce.

Výše zmíněné systémy zahrnují automatizační technologie, které řídí logistické metody JIT, JIS, služby s přidanou hodnotou, remodelování, skladování v kontejnerech, nebo vychystávání za použití automatizovaného řízení úloh, inteligentního přiřazování úkolů na základě různých kritérií nebo navigaci vozidel připojených k WMS. Naše systémy podporují viditelnost zásob v reálném čase, funkci sledování zásilek, poskytují pokročilé informace o materiálových omezeních, výkazy v reálném čase a údaje o zásobách pro zákazníka nebo např. pomoc optimalizovat náklady na přepravu možnostmi konsolidace.

Použitím vysoce sofistikovaných systémů garantujeme plynulý, bezchybný, organizovaný a rychlý provoz, který podporuje vaše obchodní výkony, cíle a KPI:

Systém řízení skladu (WMS)
Budování inteligentních skladů
Navigace vozidel připojená k WMS
Optimalizované trasy a časování
Automatizované řízení úkolů
Inteligentní přiřazování úkolů na základě různých kritérií
Sledovatelnost výkonu
Přehledy v reálném čase a údaje o zásobách pro zákazníka

Systém řízení dopravy (TMS)
Online viditelnost pro kritické zásilky
Pohyb nákladu v reálném čase, sledovatelnost zásilek
Optimalizace přepravních nákladů pomocí konsolidačních funkcí
Zlepšená logistická efektivita díky lepší viditelnosti dodavatelského řetězce
Komplexní řešení pro:


Nástroj pro spolupráci dodavatelů (SCT)
Viditelnost zásob v reálném čase
Včasná informace o materiálových omezeních
Připojení a synchronizace všech dat s podnikovým systémem
Změna využití materiálu pro dodavatele na jednom místě
Monitorování výkonu (např. odpisy od dodavatelů)
Snadno přístupné reporty, sledování a faktury
Schopnost pracovat s vysokou složitostí materiálů
Pravidlo rezervních zásob a nastavení podílu na trhu
Obrat zásob a správa dat EOL

Diskuze

Zajímá vás víc? Přečtěte si insights a novinky:

Získejte nabídku

Vyplňte tento formulář a my se vám obratem ozveme.

JUSDA © 2019 JUSDA Europe. Vytvořeno v Beneš & Michl