• Česky
 • English
 • Netherlands
Jusda Naše řešení Logistické poradenství

Logistické poradenství

Společnost JUSDA Europe chápe, jak důležité je připravit efektivní design sítě, abyste mohli reagovat na měnící se podmínky trhu rychle a udržitelně. Můžete se spolehnout na vysoce kvalitní a efektivní dodávky zejména v obtížných situacích. Organizace spolupracující se společností JUSDA zvládnou jak strategická, tak i provozní rozhodnutí v rámci celého dodavatelského řetězce s plným vědomím skutečných dopadů na náklady.

Detail služeb

Poradenské služby

Společnost JUSDA nabízí bohaté a odborné znalosti, jak pomoci firmám v řízení dodavatelského řetězce

Nabízíme cennou pomoc v oblasti logistického obchodu firmám zabývajícím se přeshraničním a logistickým obchodem zejména mezi Evropou a Asií.

Náš tým expertů poskytuje poradenství ve všech logistických aspektech, aby velké společnosti byly schopné optimalizovat svůj dodavatelský řetězec. Analyzujeme logistický tok a navrhujeme různé druhy služeb s přímým dopadem na finanční výkonnost.

JUSDA se zaměřuje obzvláště na:

 • Mapování, návrh a implementaci dodavatelských procesů
 • Návrh dodavatelského řetězce v Evropě
 • Řízení přepravy
 • Řízení nákupu
 • Celní služby a služby celních skladů
 • Standardní provozní postupy
 • Implementaci logistického softwaru

Neustálá potřeba optimalizace dělá z návrhu sítě klíčové strategické téma pro vůdčí podniky

Tým společnosti JUSDA kombinuje hi-tech průmysl a vysoce žádané odborné znalosti v oblasti dodavatelského řetězce, které zaručují proveditelnost návrhů, efektivní řízení projektů a uplatňování nejlepší praxe v daném oboru.

JUSDA věnuje pozornost všem procesním úrovním:

 • Určuje optimální počet fyzických uzlů a jejich umístění, velikost a činnost
 • Určuje optimální trasy, režimy, úrovně služeb, frekvence odletů, dodací lhůty a vybavení
 • Vyrovnává a optimalizuje úroveň zásob napříč celou sítí
 • Aplikuje štíhlé principy a využívá automatizaci pro zefektivnění procesů
 • Navrhuje optimalizovaná řešení pro správu materiálů vyrovnáváním rizik přepravy, zásob a poptávky

Bezchybné toky vašich materiálů a produktů jsou klíčem k úspěšnému řízení dodavatelského řetězce

Pomůžeme vám určit správnou úroveň zásob a jejich optimalizaci, počínaje plánováním, vývojem strategie zásobováním, jeho realizací a sledováním výkonu.

Naše služby přizpůsobíme potřebám vašeho podnikání, abychom dosáhli nejlepších výsledků a řídili zásoby, optimalizaci peněžních toků a efektivitu dodávek.

Optimalizace zásob od společnosti JUSDA zahrnuje:

 • Kategorizaci zásob
 • Predikci a plánování zásob
 • Plánování materiálových požadavků
 • Automatické doplňování zásob
 • Systém řízení skladu
 • Monitorování a analýza výkonu
 • Technologii optimalizace zásob

JUSDA je dobře připravena podporovat vaše podnikání pomocí integrovaných řešení na míru

Přístup společnosti JUSDA k otázce optimalizace dodavatelského řetězce přináší výrazné snížení nákladů za dodavatelský řetězec a zlepšení úrovně služeb díky lepšímu sladění strategií dodavatelského řetězce. Počítá s náklady na dodavatelský řetězec od začátku do konce, včetně nákupu, výroby, skladování, zásob a přepravy.

Naším cílem je optimalizovat váš dodavatelský řetězec s ohledem na všechny aspekty vašeho podnikání, které mohou pozitivně ovlivnit vaše peněžní toky, náklady za zásoby a vedou ke zkrácení dodacích lhůt a výraznému snížení nákladů.

Navažte chytrá partnerství

Jsme k dispozici

Kdykoliv rozjíždíme nový projekt, sestavujeme tým odborníků, se kterým jednáte od začátku až do úspěšného konce.

Následují konzultace, kdy si společně projdeme vaše prostory, možnosti a procesy. Díky našim zkušenostem, flexibilitě a kreativitě dokážeme navrhnout efektivní a nákladově výhodné řešení pro vaše podnikání.

Čínské zázemí nás naučilo jednat rychle a být schopni kdykoli řešit zákazníkovy potřeby či problémy, které po cestě vyvstanou. Máme mezinárodní zkušenosti, díky kterém jsme silní v krizovém managementu. Dokážeme najít řešení během několika málo hodin. Věříme, že nikdy není pozdě a že všechno má své řešení.

Jsme maximálně efektivní

Pomáháme identifikovat vaše potřeby a hledat řešení, která vám přinesou přidanou hodnotu.

Dokážeme připravit a spustit nový provoz během několika měsíců. Jsme schopni zkrátit přípravnou fázi na 4-6 měsíců, podle druhu operativy.

Věříme, že klíčem dobrého logistického řešení je customizace. Naše systémy pro management skladování dokážeme přizpůsobit vašim potřebám. Mohou pracovat v poloautomatickém režimu, který zabraňuje chybám v provozu. Nabízíme spolehlivé služby s vysokou přidanou hodnotou jako jsou JIT nebo reworking s kontrolou komponentů. Základáme si na skvělé organizaci a schopnosti fungovat v pravidelných intervalech.

Vždycky vidíme řešení

Nemáme přesně definované služby a produkty. Umožňuje nám to mít volné ruce a navrhnout řešení přímo pro vás. Nemusíme ohýbat vaše postupy a procesy tak, aby splňovaly kritéria našeho řešení platného pro všechny zákazníky. Přizpůsobíme se tomu, co potřebujete vy.

Naše týmy naslouchají vašim problémům a potřebám, a najdou řešení i tam, kde vám velké společnosti nedokážou pomoci. Není pro nás problém vypracovat řešení nad rámec našich "obvyklých" služeb. Vy jste ti, kdo posouvají naše limity.

Jsme připraveni naslouchat a začít pracovat na optimálním řešení vašich logistických potřeb.

JUSDA ve světě

 • 155+ 
  center po celém světě
 • 1,000+
  mezinárodních tras
 • 70,000+
  tun přepravených letecky ročně
Přečtěte si více o JUSDA

Proč do toho jít s námi

Reference

Přesun výroby z Nizozemska: Řešení na míru našeho klienta

Abychom maximalizovali účinnost procesu, zaměstnali jsme také robota pro automatizované balení, který je nedílnou součástí záměru společnosti JUSDA Europe investovat do Industry 4.0.

Jan Pachla
Warehouse Manager u JUSDA

IT společnost snižuje vratky přebytkového materiálu o 70 %

Na základě našich zkušeností jsme zvládli vytvořit nové procesy vychystávání na linku, které odpovídají všem ostatním procesům souvisejícím se skladováním, a představit tak komplexní řešení.

Jiří Friml
Expert přes skladování u JUSDA

Hewlett Packard Enterprise spoléhá na JUSDA Europe

Jsme rádi, že Hewlett Packard Enterprise vidí ve společnosti JUSDA Europe silného partnera pro spolupráci. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Graeme Strachan
Key Account Manager u JUSDA

Získejte nabídku

Vyplňte tento formulář a my se vám obratem ozveme.

JUSDA © 2021 JUSDA Europe. Vytvořeno v Beneš & Michl