Česky

O JUSDA

Jsme strategický partner pro nadnárodní korporace a společnosti střední velikosti v oblasti řešení dodavatelského řetězce. Vytěžte z našich rozsáhlých zkušeností s euroasijským trhem maximum pro svůj byznys.

JUSDA vám poskytne komplexní řešení od materiálových a dodavatelských zdrojů, skladování a logistiky s přidanou hodnotou přes optimalizaci dopravy a dodavatelského řetězce a specifické finanční nebo pojišťovací služby. Máme 17 let zkušeností v oblasti globální logistiky a rozsáhlou síť poboček v jihovýchodní Asii, Evropě a Spojených státech amerických.

JUSDA umožňuje společnostem úspěšně fungovat na obou koncích dodavatelského řetězce a kdekoli mezi nimi.

Spojte se s JUSDA. Uvidíte, že dodavatelské řetězce a logistika dokážou fungovat lépe pro vaše podnikání a pro celý svět.


Podívejte se na JUSDA video

        

17+ let v logistice
155+ míst po celém světě
3 600+ kontejnerů přepravených po moři a železnici za rok
70 000+ tun přepravených letecky za rok
2 000 000+ m2 skladovacích ploch

JUSDA ve světě

JUSDA založila 60 logistických center po celém světě a poskytuje více než 2 000 000 m2 skladovacích ploch. Kromě toho má společnost více než 100 přeshraničních center a více než 1 000 multimodálních přepravních tras.

JUSDA funguje celosvětově v oblastech jako hi-tech elektronika, domácí spotřebiče, automotive, móda, zdravotnické vybavení, rychloobrátkové spotřební zboží (FMCG) a další.

JUSDA Global Web

Zajímá vás víc? Přečtěte si insights a novinky:

Získejte nabídku

Vyplňte tento formulář a my se vám obratem ozveme.

JUSDA © 2019 JUSDA Europe. Vytvořeno v Beneš & Michl