• Česky
  • English
  • Netherlands
Jusda Reference Hewlett Packard Enterprise spoléhá na JUSDA Europe

Hewlett Packard Enterprise spoléhá na JUSDA Europe

Společnost Hewlett Packard Enterprises nás požádala o vypracování obchodního návrhu na změnu poskytovatele logistických služeb.

Změna poskytovetele logistických služeb

Jedna z největších světových IT společností Hewlett Packard Enterprise oslovila společnost JUSDA Europe, aby navrhla řešení pro přesun logistického centra SOI/HPOI a připravila také plynulou změnu poskytovatele logistických služeb.

Nové skladovací prostory

JUSDA Europe připravila veškeré materiály pro úspěšnou změnu poskytovatele logistických služeb a postavila zcela nový sklad na zelené louce speciálně pro potřeby společnosti Hewlett Packard Enterprise. Investovali jsme do inovativního WMS, abychom pro naše zákazníky zajistili špičkové služby. Společnost HPE požadovala, abychom jim poskytli standardní skladovací služby stejně tak jako manipulaci zahrnující kompletaci a služby s přidanou hodnotou.

JUSDA Europe staví na svém silném týmu, profesionálním a pozitivním postoji a odhodlání splnit požadavky klientů. Splnění původní časové osy bez přerušení výroby bylo klíčové pro všechny procesy, které jsme plánovali.

Jsme rádi, že Hewlett Packard Enterprise vidí ve společnosti JUSDA Europe silného partnera pro spolupráci. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Graeme Strachan
Key Account Manager u JUSDA

Začlenění více výrobních operací

Po okamžité stabilizaci problémů s nakládkou plnily všechny operace přísné KPI bez jakýchkoli komplikací a plně podporovaly výrobní potřeby. V posledních letech společnost JUSDA Europe absorbovala některé dodatečné operace převedené z výroby a vždy poskytovala skvělou projektovou a provozní podporu.

Získejte nabídku

Vyplňte tento formulář a my se vám obratem ozveme.

JUSDA © 2020 JUSDA Europe. Vytvořeno v Beneš & Michl