Česky
Jusda Reference IT společnost snižuje vratky přebytkového materiálu o 70 %

IT společnost snižuje vratky přebytkového materiálu o 70 %

Náš klient potřeboval zlepšit skladovací procesy s ohledem vychystávání na linku, snížení nákladů a zdokonalení dodacích lhůt.

Jeden požadavek, tři výzvy

Jedna z předních IT společností požádala společnost JUSDA Europe, aby optimalizovala jejich skladovací a logistické procesy snížením provozních nákladů a dodacích lhůt. Tento úkol měl být dosažen za 6 měsíců.

Nová logika vychystávání na linku

Náš tým objevil příležitosti ke zlepšení produktivity v oblasti vychystávání materiálu, objednávek práce a vracení zbytkového materiálu zpět do regálu. Navrhli jsme rovněž zlepšit systém správy skladu pomocí nové logiky vychystávání.

Na základě našich zkušeností jsme zvládli vytvořit nové procesy vychystávání na linku, které odpovídají všem ostatním procesům souvisejícím se skladováním, a představit tak komplexní řešení.

Marek Jasič, Jiří Friml
Experti přes skladování u JUSDA

Už po 4 měsících jsme dosáhli významných vylepšení. Pilotní testování ukázalo, že proces vychystávání se zkrátil téměř o 50 %.

Zlepšením procesu vychystávání jsme snížili počet zaměstnanců ve výši 3 pracovníků na směnu (3 směny za den) a dosáhli jsme výrazného zlepšení návratnosti zbytkového materiálu, kde jsme dosáhli snížení o 70 %.

Vedle procesů vychystávání jsme zvýšili přesnost objednávek nad 99 %.

Celkové úspory nákladů v souvislosti s implementací optimalizovaných procesů činily 125 000 USD ročně.

Získejte nabídku

Vyplňte tento formulář a my se vám obratem ozveme.

JUSDA © 2019 JUSDA Europe. Vytvořeno v Beneš & Michl