• Česky
  • English
  • Netherlands
Jusda Reference Přesun výroby z Nizozemska: Řešení na míru našeho klienta

Přesun výroby z Nizozemska: Řešení na míru našeho klienta

Jeden z našich klientů potřeboval řešení pro přesun kompletace PC monitorů z Nizozemska do Česka.

Sloučení výrobních procesů

Jeden z klíčových klientů nám zadal zakázku na přípravu návrhu přemístění některé části výrobních operací, které by vedlo ke snížení celkových nákladů.

Vedle přenosu podnikatelských aktivit jsme zajistili možnost sloučení zásilek monitorů s dalšími produkty, které se již v Česku vyrábí, jako jsou počítače, notebooky a příslušenství pro PC. To by vylepšilo stávající dodací lhůty E2E.

Výhoda správné lokality

Díky tomu, že se naše sklady nachází blízko outsourcovanému výrobnímu partnerovi a již tuto lokalitu podporujeme, byl náš klient schopen využít naši pozici, například existující spolupráci, systémovou konektivitu a minimalizovat případné spouštěcí náklady.

Toto řešení umožnilo našemu zákazníkovi využít výhod nižších nákladů na pracovní sílu v České republice a zlepšit své dodací lhůty. Monitory se nyní nacházejí blíže výroby produktů výpočetní techniky a procházejí distribučním střediskem JUSDA Europe v Pardubicích.

Abychom maximalizovali účinnost procesu, zaměstnali jsme také robota pro automatizované balení, který je nedílnou součástí záměru společnosti JUSDA Europe investovat do Industry 4.0.

Jan Pachla
Warehouse Manager u JUSDA

Nadmíru spokojení zákazníci

Díky přesunu procesů z Nizozemska do České republiky jsme dokázali výrazně snížit náklady spojené s počtem zaměstnanců a zlepšením E2E dodacích dob a splnit tak zadání ke spokojenosti našich zákazníků.

Získejte nabídku

Vyplňte tento formulář a my se vám obratem ozveme.

JUSDA © 2020 JUSDA Europe. Vytvořeno v Beneš & Michl